راهنمای رزرواسیون

راهنمای رزرو پرواز . هتل . آپارتمان . خودرو و تور 

 چگونه از طریق سایت، رزر را انجام دهیم

1- جستجو و انتخاب

برای رزرو آیتم مورد نظر کافی است در صفحه اول سایت نخل آبی و یا از طریق منو های صفحه اصلی ، نام  شهر و یا کشور . تاریخ ورود و خروج مورد نظر خود را  برای پرواز . هتل . آپارتمان  و یا خودرو جستجو کنید.

 

پس از جستجو نام شهر، در صفحه بعدی لیستی از آیتم مورد نظر موجود در شهر انتخابی را مشاهده خواهید کرد. 
با استفاده از فیلترهای قسمت سمت راست صفحه می‌توانید جستجوی   مورد نظرتان را با توجه به مشخصات دل‌خواه خود محدود نمایید.

حال اگر در صفحه اول جستجو، نام آیتم مد نظر خود را وارد نمایید، مستقیما وارد صفحه مشخصات آن آیتم خواهید شد.

در این مرحله با انتخاب تعداد نفر و روز  ، وارد فرآیند رزرواسیون می‌شوید. پس از آن صفحه‌ای شامل رزرو را مشاهده خواهید کرد

جهت ادامه روند رزرو بایستی بر روی کلید ادامه رزرو کلیک نمایید. همچنین در صورتی که قصد اصلاح رزرو را دارید می توانید از کلید برگشت استفاده نمایید.


2- عضویت و ورود

 

در ادامه، پنجره عضویت یا ورود به سایت نخل آبی برای شما نمایش داده می‌شود. در این قسمت می‌توانید با وارد کردن پست الکترونیک، شماره تماس و رمز عبور در سایت نخل آبی عضو شوید. 
همچنین در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام نموده‌اید، با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور خود، به ادامه فرآیند رزرو بپردازید.

3- ورود اطلاعات

در بخش ورود اطلاعات،به ازای هر رزرو برای هر نفر باید اطلاعات یکی از مسافرین وارد شود. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی مسافر، شماره تماس و کد ملی اوست.


4- پرداخت صورتحساب

 

تعدادی از رزرو های  موجود در سایت نخل آبی، جهت انجام رزرو قطعی نیاز به بررسی بیشتری دارند، که در این صورت منتظر تماس همکاران ما در نخل آبی بمانید. 
پس از برقراری تماس و انجام هماهنگی‌های لازم، با بروزرسانی همین پنجره وارد صفحه درگاه پرداخت هزینه خواهید شد.

 

پس از مشاهده این صفحه، می‌توانید با استفاده از درگاه پرداخت بانک، مبلغ رزرو را بصورت الکترونیکی پرداخت کنید. 
قبل از ورود به درگاه پرداخت اینترنتی به دقت قوانین سایت را مطالعه نموده و گزینه "قوانین سایت را مطالعه و آن را می‌پذیرم" را فعال نمایید.

از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی می‌توانید مبلغ تعیین شده را واریز نمایید.


5- واچر . تیکت و یا فاکتور(تاییدیه رزرو)

با پرداخت پس از خروج از درگاه الکترونیکی بانک،  بصورت اتوماتیک نمایش داده می‌شود. توصیه می‌شود که با همراه داشتنواچر . تیکت و یا فاکتور مورد نظر، در تاریخ تعیین شده به محل اقامتی مراجعه کرده و اقامت خوشی را با سایت رزرواسیون آنلاین نخل آبی تجربه کنید.

 

رزرو شما درصفحه کاربری‌تان نهایی شده و می‌توانید واچر . تیکت و یا فاکتور خود را دریافت کنید. 
در صورت تمایل به لغو رزرو، با مراجعه به قسمت لیست سفارشات در سایت، مسافران گرامی می‌توانند با ارائه درخواست کنسلی نسبت به لغو درخواست اقدام نمایند. همکاران ما طبق قوانین  سایت به درخواست مسافران ارجمند در اسرع وقت پاسخ خواهند داد. 
 
 

 دریافت اپلیکیشن موبایل!

با استفاده از اپلیکیشن گشت و گذار هر کجا که هستید، در کمتر از چند ثانیه به راحتی رزرو هتل، بلیط هواپیما و تور خارجی مورد نظرتان را انجام دهید و از بین هزاران گزینه به انتخاب دلخواهتان برسید تا سفری به یاد ماندنی را رقم بزنید.